Турагентство TravelAgent Путишествуй с умом!
Головна Пошук туру Тури та ціни Замовлення туру Азбука туристу Тури до Болгарії Правила та умови Контактна інформація golova
Відпочинок по всьому світу, автобусні та авіа тури, лікувальні і СПА готелі, індивідуальні програми.
void
Бронюйте через нас
Колекція популярних
подорожей
Тури по Європі Сімейний відпочинок з дітьми
Відпочинок на морі Автобусні тури
Тури без нічних переїздів Автобусні тури з відпочинком на морі
Країни
Болгарія Австрія
Греція Туреччина
Хорватія Сербія
Албанія Угорщина
Чорногорія Румунія
Україна

Пошук туру

Знайти тур

Тут ви можете знайти собі тур, екскурсію або експедицію на свій смак.Знайти тур
 

Замовлення туру

Заполните и отправьте форму заказа


Шановні панове!
Тут Ви можете зробити замовлення.
Після чого з Вами зв'яжеться менеджер для подальшої роботи за заявкою.
Заповнення цієї форми, Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу.
Оплата проводиться тільки після укладення відповідного договору.
Замовлення туру через сайт дає право на знижку 3%.

Тур (направлення)*
Ваші побажання
Кількість осіб
Бажана дата виїзду
Кількість днів
   
Ваше ім'я
Контактний телефон*
Контактний email
Додаткова інформація
про туриста / туристiв
Контрольне питання Скільки буде 4 + 1 ? (введіть відповідь)
* - заповнюється обов'язково
.

Якщо ви вирішили замовити тури вихідного дня в Європу, відвідати гірськолижні курорти Болгарії або пройти лікування в Європі скористайтеся послугами туристичної компанії «Тревел Агент».

Основною спеціалізацією «Тревел Агент» є тури по Європі з України та автобусні тури (Європа), в тому числі тури в Чехію з Києва, новорічні тури 2013 і поїздки на гірськолижні курорти Болгарії та в Закопане.

Автобусні тури (Європа) і спеціальні тури на новий рік 2013 дозволять вам на кілька днів змінити звичну обстановку і зустріти новий рік катаючись на лижах, наприклад, в Закопане. Туристична компанія «Тревел Агент» організовує ваші тури на новий рік 2013 найкоротші терміни з урахуванням всіх ваших побажань.

Що може бути краще, ніж відпочинок на новий рік 2013 на засніжених гірських схилах? Компанія «Тревел Агент» пропонує новорічні тури 2013 в польське Закопане і на гірськолижні курорти Болгарії. Обрані вами тури по Європі з України будуть влаштовані з максимальною зручністю - автобусні тури (Європа) передбачають переміщення на сучасному автобусі, який зробить ваші тури вихідного дня в Європу або відпочинок на новий рік 2013 максимально комфортабельними.

Якщо ви вже замовляли тури по Європі з України або тури вихідного дня в Європу і хочете відправитися в більш далеку подорож - виберіть відпочинок на Кубі. Компанія «Тревел Агент» підготувала новорічні тури 2013, які зроблять відпочинок на Кубі незабутнім. Тури на новий рік 2013 цю спекотну країну подарують вам масу незабутніх вражень, адже відпочинок на Кубі - це унікальна можливість доторкнутися до іншої культури.

Сьогодні багато, плануючи відпочинок на новий рік 2013, замовляють тури в Чехію з Києва. Популярні серед туристів тури в Чехію з Києва можуть також включати лікування в Карлових Варах. Якщо ви вирішили випробувати чудодійну силу природних джерел, вирушайте в Карлові Вари. Санаторії курорту Карлові Вари (готелі) пропонують найкраще лікування в Європі в сфері захворювань шлунково-кишкового тракту. Крім того лікування в Карлових Варах може допомогти людям страждаючим порушенням функцій опорно-рухового апарату. Лікування в Карлових Варах сприяє ефективному оздоровленню організму. Відвідати джерела в Карлові Вари (готелі) можна в будь-який час року - годі й шукати кращого оздоровчого курорту, ніж Карлові Вари. Санаторії здравниці Карлові Вари (готелі) пропонують туристам цілий комплекс лікувальних процедур. Вибираючи місце, де пройде ваше лікування в Європі, виберіть Карлові Вари - санаторії чеського курорту відомі якісним сервісом.Новини сезону та спецпропозиції

Шановні  туристи!

Згідно з постановою уряду від 22.03.2021 «Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. №1236», починаючи з 00:00 24.03.2021:

  • Громадяни України, повертаючись із-за кордону, повинні надати результат негативного ПЛР-тестування, зробленого не більш ніж за 72 години до моменту перетину кордону. У іншому випадку законодавством передбачено обов’язкову самоізоляцію/ обсервацію шляхом встановлення додатку «Вдома».
  • Іноземні громадяни (окрім іноземців, які постійно проживають на території України) повинні надати негативний результат ПЛР-тестування, зроблений не пізніше ніж за 72 години до перетину державного кордону, без можливості здати тест по прильоту в аеропорті, або результат експрес-тесту на антиген коронавірусу SARS-CoV-2 - A RAPID ANTIGEN TEST, зроблений не пізніше 72 годин до перетину державного кордону (неважливо з якої країни іноземець летить), або сертифікат (документ англійською мовою) про повну вакцинацію від COVID-19, препаратом (вакцинами), включеними Всесвітньої організації охорони здоров`я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях (для екстреного використання). Поліс медичного страхування надається обов`язково. Застосування самоізоляції або обсервації  до іноземців не здійснюється.

Діти до 12 років, у випадку якщо вони не перебували у контакті з хворою на COVID-19 особою, самоізоляції не підлягають та негативний тест ПЛР-тестування їм не потрібен (стосується громадян України, іноземців та осіб без громадянства).

У разі неможливості встановити  додаток «Вдома», громадянин України підлягає обсервації. 

Оригінал постанови за посиланням — https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/270-2021-%D0%BF#n15

Інструкція з використання додатку «Вдома»  https://www.kmu.gov.ua/storage/app/sites/1/18%20-%20Department/18%20-%20PDF/04.2020/instrukciya-diy-vdoma.pdf

З повагою,  Ваш ТревелАгент.

 (044)332-72-55; (067)508-58-80;(067)508-58-80zakaz@travelagent.kiev.ua

void


© 2009-2022 Всі права захищені. Розробка сайту - BUNKE, Дизайн сайту - WebPromotion
 
Контактна інформація

(044) 332 - 72 -  55  

(044) 467  - 48- 28

 (067)  508 - 58 - 80

zakaz@travelagent.kiev.ua

Пошук по сайту
Швидкий перехід:
Пошук за містом:
Пропозиції
Направлення
Корисна інформація

 

Вид отдыха

  Аеропoрт Боріcполь ПОТЯГ ДО АЕРОПОРТУ  Авіадовідка за тел.: 044 2817909

Вид отдыха

Аеропорт       Жуляни   Авіадовідка  за тел.:     044 3644514

Вид отдыха Реєстрація на рейси МАУ
Вид отдыха Прикордонна служба України
Вид отдыха Карта літаків в небі
Вид отдыха Розклад поїздів
Вид отдыха Погода у світі
Вид отдыха Всі курси валют банків 
 

Юридичний супровід нашої   діяльності здійснює Юридична компанія " Експерт Лекс Груп "


Швидкий перехід: 
Дивіться також