Турагентство TravelAgent Путишествуй с умом!
Головна Пошук туру Тури та ціни Замовлення туру Азбука туристу Тури до Болгарії Правила та умови Контактна інформація golova
Відпочинок по всьому світу, автобусні та авіа тури, лікувальні і СПА готелі, індивідуальні програми.
void
Бронюйте через нас
Колекція популярних
подорожей
Автобусні тури з відпочинком на морі Тури по Європі
Відпочинок на морі Автобусні тури
Тури без нічних переїздів Сімейний відпочинок з дітьми
Країни
Чорногорія Туреччина
Хорватія Болгарія
Угорщина Албанія
Україна Сербія
Австрія Румунія
Греція

Пошук туру

Знайти тур

Тут ви можете знайти собі тур, екскурсію або експедицію на свій смак.Знайти тур
 

ПАМ'ЯТКА громадянам, які від'їжджають в країни неблагополучні по особливо небезпечних інфекцій

При виїзді в закордонні країни Вам необхідно знати, що в деяких з них існує реальна можливість зараження особливо небезпечними інфекційними захворюваннями, які характеризуються тяжким клінічним перебігом, ураженням життєво важливих органів і систем організму і можуть привести до смертельного результату. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я особливо небезпечні інфекції реєструються в основному, в країнах Азії, Африки і Південної Америки. У зв'язку з розвитком міжнародного і комерційного туризму почастішали випадки зараження російських громадян особливо небезпечними інфекційними захворюваннями, що пов'язано з невиконанням ними обов'язкових профілактичних заходів. Ми хочемо ознайомити Вас з найбільш важкими, особливо небезпечними інфекційними захворюваннями і заходами щодо їх запобігання.
 
ХОЛЕРА ТА ЇЇ ПРОФІЛАКТИКА
 
   В останні роки відзначається збільшення кількості країн світу, де реєструється захворюваність і спалахи холери. Найбільш неблагополучними по холері в даний час є: на європейському та азійському континентах: Індія, Лаос, Індонезія, Іран, Ірак, Туреччина, Афганістан; на американському континенті: Болівія, Бразилія, Гватемала, Гондурас, Мексика, Нікарагуа, Перу, Сальвадор; на африканському континенті: Ангола, Бурунді, Гана, Гвінея, Нігерія, Сомалі, Чад, Уганда, Танзанія, Сьєрра-Леоне. В окремих країнах СНД також реєструються випадки захворювання на холеру. Холера - небезпечне інфекційне захворювання. Інкубаційний (прихований) період становить від декількох годин до 5 днів. Збудники холери-вібріони, які проникають в організм людини через рот разом із забрудненими водою і їжею. Основний шлях поширення інфекції - через воду, в яку вібріони потрапляють разом з випорожненнями хворої людини. Річки, ставки можуть бути заражені водами каналізаційних стоків. З водойм збудник холери може потрапити в організм людини при ковтанні води під час купання, через посуд, овочі і фрукти, вимиті сирою водою. Факторами ризику можуть бути харчові продукти, інфіковані в процесі їх транспортування, приготування і зберігання. Найбільш небезпечними є продукти, які не піддаються тепловій обробці - холодці, салати, сирі фрукти, молоко. Зараження можливе і через забруднені предмети вжитку (посуд, постільна білизна та ін.). Характерними ознаками Халер є пронос і блювота, які призводять до зневоднення організму, що вкрай небезпечно для життя людини. Боротьба з зневодненням, лікування хворого холерою можливі тільки в умовах лікарні. Ви повинні знати, що при появі симптомів, які можуть свідчити про захворювання холерою (нудота, блювота, рідкий стілець, головний біль, запаморочення), необхідно негайно звернутися за допомогою до лікаря. Самолікування може посилити ваш стан і привести до найтрагічніших наслідків. Всім, хто виїжджає в неблагополучні по холері країни, необхідно знати заходи профілактики цієї небезпечної інфекції і дотримуватися наступних правил: вживати гарантовано безпечну воду і напої (кип'ячена вода, питна вода та напої у фабричній розфасовці); ретельно мити овочі і фрукти безпечною водою; уникати харчування з лотків, і в несертифікованих державою кафе і ресторанах; при купанні у водоймах і басейнах не допускати попадання води в рот; дотримуватися елементарних правил особистої гігієни (ретельно мити руки перед їжею і приготуванням їжі, після відвідування туалету).
 
ЖЕЛТАЯ ЛИХОРАДКА ТА ЇЇ ПРОФІЛАКТИКА
 
   Жовта лихоманка - це гостре вірусне захворювання, що передається комарами і має поширення в тропічних і субтропічних зонах. Заразитися на жовту лихоманку можна як в природних умовах, так і в місті. Інкубаційний період від моменту зараження до перших клінічних ознак захворювання від 3 до 6 днів. Захворювання характеризується вираженим токсикозом: головний біль, висока температура, геморагічний висип. Потім відбувається зараження нирок, печінки з розвитком жовтяниці і гострої ниркової недостатності. Перебіг хвороби дуже важкий: в 25% випадків відзначаються смертельні випадки. Всесвітня організація охорони здоров'я визначила 47 країн Південно-Африканського і Африканського континентів, де є неблагополучні території і реєструються захворювання людей. При виїзді в ці країни потрібне проведення профілактичних щеплень, є єдиною і обов'язковою мірою попередження цього небезпечного захворювання. Щеплення проводяться не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду. Імунітет зберігається протягом 10 років. Без міжнародного свідоцтва про вакцинацію проти жовтої лихоманки виїзд в неблагополучні країни забороняється.
 
ЧУМА ТА ЇЇ ПРОФІЛАКТИКА
 
   Чума одне з гострих інфекційних захворювань, що відносяться до групи особливо небезпечних. Чумою хворіють як тварини, так і люди. Збудник чуми постійно існує в природі. Він вражає гризунів, які є основними носіями цієї інфекції. Переносять збудника чуми блохи, що паразитують на гризунах. Природні вогнища чуми існують на всіх континентах земної кулі, крім Австралії та Антарктиди. Випадки захворювання людей чумою зареєстовані в Індії, Зімбабве, Мадагаскарі, Мозамбіку, Малавії, В'єтнамі. Зараження чумою відбувається: через шкіру внаслідок укусу інфікованих бліх або контакту з інфікованими тваринами - гризунами. У цьому випадку людина захворює шкірно-бубонної, бубонної формами чуми, коли збільшуються лімфовузли. При несвоєчасно розпочатому лікуванні, бубонна форма чуми може ускладнитися легеневої; повітряно-крапельним шляхом - в результаті контакту хворого на легеневу форму чуми зі здоровою людиною. Легенева форма чуми є найбільш важкою формою захворювання і надзвичайно небезпечна для оточуючих. Тому важливо своєчасне звернення до лікаря при раптовій появі таких симптомів як висока температура, озноб, сильний головний біль, важке гнітюче стан, утруднене дихання, кашель з кров'ю. Час, який проходить з моменту потрапляння чумної палички в організм здорової людини до появи перших симптомів, - від декількох годин до 6 днів. Зараження через такі предмети, як багаж, малоймовірно. Тільки при своєчасному зверненні до лікаря лікування чуми відбувається успішно. З метою попередження захворювання на чуму необхідно строго додержуватись обмежувальних заходів, визначені для кожної країни, де є природні осередки чуми.
 
МАЛЯРІЯ ТА ЇЇ ПРОФІЛАКТИКА
 
   Малярія - важке інфекційне захворювання, широко поширене в країнах з тропічним і субтропічним кліматом. Зараження відбувається при укусах малярійних комарів. Відомі 4 форми малярії, з яких найбільш важка - тропічна, поширена в країнах Африки. Інкубаційний період від 7 днів до 1 місяця при тропічній малярії і до 3-х років при інших формах. Симптоми - підвищення температури, озноб, сильне потовиділення, головний біль, слабкість. При тропічній малярії без проведення своєчасного специфічного лікування можливий смертельний результат в дуже короткий термін від початку захворювання. З метою профілактики необхідно регулярно приймати протималярійні препарати. Прийом препаратів треба починати за 1 тиждень до виїзду в "тропіки", продовжувати весь період перебування і 1 місяць після повернення. Вибір препарату залежить від країни перебування, доза визначається лікарем. Під час перебування в малярійної місцевості необхідно оберігати себе від укусів комарів. Для запобігання зальоту комарів до приміщення, вікна і двері повинні бути засетчени. Для захисту від комарів рекомендується застосовувати репеленти (відлякують засоби), електрофумігатори. Доцільно користуватися під час сну пологами. Необхідно пам'ятати, що під час перебування в країні неблагополучної щодо малярії і протягом 3-х років після перебування на батьківщину при будь-якому підвищенні температури слід негайно звертатися до лікувального закладу і повідомити лікаря, що ви були в "тропіках".
 
ВІЛ - інфекція ТА ЇЇ ПРОФІЛАКТИКА
 
  Зараження громадян ВІЛ-інфекцією, відбувається щорічно при виїзді в закордонні країни в ділові і туристичні поїздки в основному при статевих контактах. Слід пам'ятати, що ВІЛ-інфекція може передаватися також через кров і її препарати. Особливо важливо знати це туристам, які виїжджають в країни, де ще не налагоджена система перевірки донорської крові та існує небезпека використання нестерильного інструментарію. Вірус нестійкий у зовнішньому середовищі, які не передасться при побутових контактах, а також через комах і тварин. Заразившись вірусом імунодефіциту, людина стає носієм ВІЛ-інфекції та, залишаючись довгий час цілком здоровим, може інфікувати статевих партнерів. Кінцевою стадією розвитку ВІЛ-інфекції є СНІД - синдром набутого імунодефіциту - захворювання при якому відбувається прогресуюче руйнування імунної системи людини, що не піддається лікуванню і закінчується смертю. Характерними ознаками СНІДу є: різке схуднення, хронічний пронос, постійний кашель, збільшення лімфатичних вузлів, грибкові захворювання. При виїзді в закордонні країни всім туристам необхідно пам'ятати, що найнадійніший спосіб уникнути зараження статевим шляхом - це утримання від сумнівних сексуальних контактів. Досить надійним засобом попередження зараження є презерватив, особливо в поєднанні зі сперміциднимі мазями. Для профілактики зараження через кров необхідно подбати про запас одноразових шприців. Зараження вірусом визначається спеціальним дослідженням крові. Пройти обстеження крові та отримати консультацію з ВІЛ-інфекції можна в кабінеті анонімного обстеження.
 
ПАМ'ЯТАЙТЕ - ВАШЕ ЗДОРОВ'Я В ВАШИХ РУКАХ!


See also:Новини сезону та спецпропозиції

Шановні  туристи!

Згідно з постановою уряду від 22.03.2021 «Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. №1236», починаючи з 00:00 24.03.2021:

  • Громадяни України, повертаючись із-за кордону, повинні надати результат негативного ПЛР-тестування, зробленого не більш ніж за 72 години до моменту перетину кордону. У іншому випадку законодавством передбачено обов’язкову самоізоляцію/ обсервацію шляхом встановлення додатку «Вдома».
  • Іноземні громадяни (окрім іноземців, які постійно проживають на території України) повинні надати негативний результат ПЛР-тестування, зроблений не пізніше ніж за 72 години до перетину державного кордону, без можливості здати тест по прильоту в аеропорті, або результат експрес-тесту на антиген коронавірусу SARS-CoV-2 - A RAPID ANTIGEN TEST, зроблений не пізніше 72 годин до перетину державного кордону (неважливо з якої країни іноземець летить), або сертифікат (документ англійською мовою) про повну вакцинацію від COVID-19, препаратом (вакцинами), включеними Всесвітньої організації охорони здоров`я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях (для екстреного використання). Поліс медичного страхування надається обов`язково. Застосування самоізоляції або обсервації  до іноземців не здійснюється.

Діти до 12 років, у випадку якщо вони не перебували у контакті з хворою на COVID-19 особою, самоізоляції не підлягають та негативний тест ПЛР-тестування їм не потрібен (стосується громадян України, іноземців та осіб без громадянства).

У разі неможливості встановити  додаток «Вдома», громадянин України підлягає обсервації. 

Оригінал постанови за посиланням — https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/270-2021-%D0%BF#n15

Інструкція з використання додатку «Вдома»  https://www.kmu.gov.ua/storage/app/sites/1/18%20-%20Department/18%20-%20PDF/04.2020/instrukciya-diy-vdoma.pdf

З повагою,  Ваш ТревелАгент.

 (044)332-72-55; (067)508-58-80;(067)508-58-80zakaz@travelagent.kiev.ua

void


© 2009-2021 Всі права захищені. Розробка сайту - BUNKE, Дизайн сайту - WebPromotion
 
Контактна інформація

(044) 332 - 72 -  55  

(044) 467  - 48- 28

 (067)  508 - 58 - 80

zakaz@travelagent.kiev.ua

Пошук по сайту
Швидкий перехід:
Пошук за містом:
Пропозиції
Направлення
Корисна інформація

 

Вид отдыха

  Аеропoрт Боріcполь ПОТЯГ ДО АЕРОПОРТУ  Авіадовідка за тел.: 044 2817909

Вид отдыха

Аеропорт       Жуляни   Авіадовідка  за тел.:     044 3644514

Вид отдыха Реєстрація на рейси МАУ
Вид отдыха Прикордонна служба України
Вид отдыха Карта літаків в небі
Вид отдыха Розклад поїздів
Вид отдыха Погода у світі
Вид отдыха Всі курси валют банків 
 

Юридичний супровід нашої   діяльності здійснює Юридична компанія " Експерт Лекс Груп "


Швидкий перехід: 
Дивіться також