Турагентство TravelAgent Путишествуй с умом!
Головна Пошук туру Тури та ціни Замовлення туру Азбука туристу Тури до Болгарії Правила та умови Контактна інформація golova
Відпочинок по всьому світу, автобусні та авіа тури, лікувальні і СПА готелі, індивідуальні програми.
void
Бронюйте через нас
Колекція популярних
подорожей
Відпочинок на морі Автобусні тури з відпочинком на морі
Сімейний відпочинок з дітьми Автобусні тури
Тури по Європі Тури без нічних переїздів
Країни
Україна Угорщина
Чорногорія Албанія
Румунія Болгарія
Австрія Туреччина
Греція Хорватія
Сербія

Пошук туру

Знайти тур

Тут ви можете знайти собі тур, екскурсію або експедицію на свій смак.Знайти тур
 

Пам'ятка для туристів з профілактики лихоманки ЕБОЛА

Геморагічна лихоманка Ебола є смертельною хворобою і може поширюватися через прямий, незахищений контакт з кров'ю або виділеннями інфікованої людини, а також в результаті контактів з предметами, які були забруднені від зараженої людини. Найбільш часто вірус Ебола поширюється через родичів і друзів, так як вони знаходяться в тісному контакті при догляді за хворими людьми.
 
За інформацією Міністерства охорони здоров'я Республіки Гвінея на півдні країни поширюється епідемія лихоманки Ебола. В період з 09.02.2014 по теперішній час число хворих склало більше 80 чоловік, 59 з яких загинули. Влада країни спільно з медиками Всесвітньої організації охорони здоров'я проводять кампанію по швидкому реагуванню на спалах з метою припинити подальше поширення інфекції. За даними ЗМІ пацієнти з підозрою на лихоманку Ебола з'явилися в лікарнях сусідніх країн - Ліберії і Сьєрра-Леоне. В даний час в Республіці Гвінея працюють по найми громадяни Республіки Білорусь, з якими знаходяться і члени їх сімей, в т.ч. неповнолітні діти. Вже 6 жителів нашої країни повернулися на батьківщину, не виключено, що найближчим часом інші громадяни нашої країни, які тимчасово перебувають на території Республіки Гвінея запланують повернення в Республіку Білорусь.
 
Захворювання може розвинутися в будь-який з днів (від 2 до 21 діб.) Після потрапляння в організм вірусу, найбільш часто симптоми з'являються на 8-10 день. Початок захворювання - стрімке і розвивається з одного або декількох симптомів: головний біль, блювота кров'ю, гостра діарея з кров'ю, гострий біль у м'язах, кровотечі через очі, ніс, ясна, вуха. Температура тіла підвищується до 39-40 градусів.
 
При знаходженні в країнах (Республіка Гвінея, Ліберія, Сьєрра-Леоне) рекомендується використовувати захисні маски і утриматися від відвідування місць масового скупчення людей і контактів з хворими людьми з високою температурою. Для профілактики захворювання рекомендуються регулярні провітрювання приміщень, вологе прибирання, дотримання правил особистої гігієни, не купувати їжу в місцях несанкціонованої торгівлі. При появі симптомів захворювання необхідно носити медичну маску (або згорнуту в 4-5 разів марлю) і негайно звернутися за медичною допомогою.
 
Особам, які повернулися з цих вищевказаних країн, при появі будь-яких з перерахованих вище симптомів необхідно негайно звернутися за медичною допомогою в установу за місцем проживання по телефону, повідомивши при цьому, що протягом останніх 21 діб відвідували Гвінею і / або сусідні з нею країни або мали контакт з особами, які відвідували ці країни. Ні в якому разі не займатися самолікуванням. Геморагічна лихоманка Ебола є смертельною хворобою і може поширюватися через прямий, незахищений контакт з кров'ю або виділеннями інфікованої людини, а також в результаті контактів з предметами, які були забруднені від зараженої людини. Найбільш часто вірус Ебола поширюється через родичів і друзів, так як вони знаходяться в тісному контакті при догляді за хворими людьми.
 
Захворювання може розвинутися в будь-який з днів (від 2 до 21 діб.) Після потрапляння в організм вірусу, найбільш часто симптоми з'являються на 8-10 день. Початок захворювання - стрімке і розвивається з одного або декількох симптомів: головний біль, блювота кров'ю, гостра діарея з кров'ю, гострий біль у м'язах, кровотечі через очі, ніс, ясна, вуха. Температура тіла підвищується до 39-40 градусів. У половини хворих в перший тиждень захворювання з'являється кореподобная висип, захоплююча обличчя, долоні і підошви. Зрідка спостерігається свербіж шкіри.
 
При знаходженні в зазначених країнах рекомендується використовувати захисні маски і утриматися від відвідування місць масового скупчення людей і контактів з хворими людьми з високою температурою. Для профілактики захворювання рекомендуються регулярні провітрювання приміщень, вологе прибирання, дотримання правил особистої гігієни, не купувати їжу в місцях несанкціонованої торгівлі. При появі симптомів захворювання необхідно носити медичну маску (або згорнуту в 4-5 разів марлю) і негайно звернутися за медичною допомогою.
 
Особам, які повернулися з цих країн, при появі будь-яких з перерахованих вище симптомів необхідно негайно звернутися за медичною допомогою по телефону, повідомивши при цьому, що протягом останніх 21 діб. відвідували Гвінею і / або сусідні з нею країни або мали контакт з особами, які відвідували ці країни. Ні в якому разі не займатися самолікуванням!
 
Бережіть себе!


See also:Новини сезону та спецпропозиції

Шановні  туристи!

Згідно з постановою уряду від 22.03.2021 «Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. №1236», починаючи з 00:00 24.03.2021:

  • Громадяни України, повертаючись із-за кордону, повинні надати результат негативного ПЛР-тестування, зробленого не більш ніж за 72 години до моменту перетину кордону. У іншому випадку законодавством передбачено обов’язкову самоізоляцію/ обсервацію шляхом встановлення додатку «Вдома».
  • Іноземні громадяни (окрім іноземців, які постійно проживають на території України) повинні надати негативний результат ПЛР-тестування, зроблений не пізніше ніж за 72 години до перетину державного кордону, без можливості здати тест по прильоту в аеропорті, або результат експрес-тесту на антиген коронавірусу SARS-CoV-2 - A RAPID ANTIGEN TEST, зроблений не пізніше 72 годин до перетину державного кордону (неважливо з якої країни іноземець летить), або сертифікат (документ англійською мовою) про повну вакцинацію від COVID-19, препаратом (вакцинами), включеними Всесвітньої організації охорони здоров`я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях (для екстреного використання). Поліс медичного страхування надається обов`язково. Застосування самоізоляції або обсервації  до іноземців не здійснюється.

Діти до 12 років, у випадку якщо вони не перебували у контакті з хворою на COVID-19 особою, самоізоляції не підлягають та негативний тест ПЛР-тестування їм не потрібен (стосується громадян України, іноземців та осіб без громадянства).

У разі неможливості встановити  додаток «Вдома», громадянин України підлягає обсервації. 

Оригінал постанови за посиланням — https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/270-2021-%D0%BF#n15

Інструкція з використання додатку «Вдома»  https://www.kmu.gov.ua/storage/app/sites/1/18%20-%20Department/18%20-%20PDF/04.2020/instrukciya-diy-vdoma.pdf

З повагою,  Ваш ТревелАгент.

 (044)332-72-55; (067)508-58-80;(067)508-58-80zakaz@travelagent.kiev.ua

void


© 2009-2021 Всі права захищені. Розробка сайту - BUNKE, Дизайн сайту - WebPromotion
 
Контактна інформація

(044) 332 - 72 -  55  

(044) 467  - 48- 28

 (067)  508 - 58 - 80

zakaz@travelagent.kiev.ua

Пошук по сайту
Швидкий перехід:
Пошук за містом:
Пропозиції
Направлення
Корисна інформація

 

Вид отдыха

  Аеропoрт Боріcполь ПОТЯГ ДО АЕРОПОРТУ  Авіадовідка за тел.: 044 2817909

Вид отдыха

Аеропорт       Жуляни   Авіадовідка  за тел.:     044 3644514

Вид отдыха Реєстрація на рейси МАУ
Вид отдыха Прикордонна служба України
Вид отдыха Карта літаків в небі
Вид отдыха Розклад поїздів
Вид отдыха Погода у світі
Вид отдыха Всі курси валют банків 
 

Юридичний супровід нашої   діяльності здійснює Юридична компанія " Експерт Лекс Груп "


Швидкий перехід: 
Дивіться також