Турагентство TravelAgent Путишествуй с умом!
Главная Поиск тура Туры и цены Заказ тура Азбука туристу Туры в Болгарию Правила и условия Контакты golova
Отдых по всему миру,автобусные и авиа туры,лечебные и СПА отели,индивидуальные программы, авиабилеты
void
 

Угорщина тури і відпочинок. Тури в Угорщину з Києва

Відпочинок і лікування на Угорських термальних водах, тури, відпочинок, подорожі в Угорщину, автобусні та авіа тури, екскурсійні тури і програми в Будапешт та інші міста Угорщини, курорти Угорщини, готелі Угорщини. Індивідуальні та групові тури і програми. подробнее...Фильтр по тематикам: Автобусні тури  Автобусні тури з відпочинком на морі  Відпочинок на морі  

Автобусні тури
Транспорт Страны Маршрут Название тура Период заездов Дней Стоимость
Bus Албанія, Сербія, Угорщина, Чорногорія Мукачево - Будва (8 ночей) - Мукачево Промінчики Монтенегро! 02.08.2021 - 10.10.2021 11 13423 грн

Автобусні тури з відпочинком на морі
Транспорт Страны Маршрут Название тура Период заездов Дней Стоимость
Bus Албанія, Сербія, Угорщина, Чорногорія Мукачево - Будва (8 ночей) - Мукачево Промінчики Монтенегро! 02.08.2021 - 10.10.2021 11 13423 грн

Відпочинок на морі
Транспорт Страны Маршрут Название тура Период заездов Дней Стоимость
Bus Албанія, Сербія, Угорщина, Чорногорія Мукачево - Будва (8 ночей) - Мукачево Промінчики Монтенегро! 02.08.2021 - 10.10.2021 11 13423 грн
Угорщина розташована в центрі Європи. Займаючи площу 93 тисячі кв. м, вона межує зі Словаччиною, Австрією, Словенією і Хорватією, а також з Румунією та Україною. Крім мадярів - корінного населення Угорщини, в країні проживають хорвати, словенці, підкарпатських русинів, поляки, українці, болгари, вірмени, німці, серби, словаки, румуни і цигани. Всі права національних меншин захищені Конституцією країни і Актом про національні меншини.
 
В даний час стали популярними тури в Угорщину на термальні курорти, розташовані на берегах озер Балатон і Хевіз. Все більше людей прагне поєднати в одному турі відвідування Європи, відпочинок і лікування на чудових і багатих приголомшливою природою угорських курортах. Не меншою популярністю користуються екскурсійні тури до столиці Угорщини - Будапешт, а також тури, що поєднують в собі відвідування декількох сусідніх країн. Наприклад, популярні тури: Угорщина + Австрія, Угорщина + Австрія + Хорватія, Угорщина + Австрія + Хорватія + Італія та ін.
 
На сторінці пропонуються: тури, відпочинок, подорожі в Угорщину, автобусні та авіа тури, екскурсійні тури і програми в Будапешт та інші міста Угорщини, курорти Угорщини, готелі Угорщини. Індивідуальні та групові тури і програми. Поїздка в Угорщину відкриє для Вас новий світ і нові враження.
Угорщина, як і раніше залишається досить дешевим місцем для мандрівників!
 
 
Угорщина, країна, де розташована одна з найкрасивіших столиць світу - Будапешт, "перлина Дунаю", центральна панорама якого занесена в список "Всесвітньої спадщини людства" ЮНЕСКО. Різноманітна національна кухня, термальні джерела, прекрасні вина, культурні і природні пам'ятки - в будь-якому куточку країни знайдеться, що подивитися і що спробувати. Для відвідування Угорщини пропонуємо авіа-тури тривалістю від трьох днів до двох тижнів, автобусні екскурсійні тури, пакети для туристів на своєму автомобілі, бізнес-поїздки, бронювання готелів по всій країні, відпочинок на Балатоні і лікування на термальних курортах. Площа Угорщини становить 93 тис. Кв. км, чисельність населення - 10 мільйонів чоловік, столиця - Будапешт (чисельність мешканців - понад 2 млн. чоловік). Основне населення - угорці (мадяри) - 88%, а також цигани - 3%, німці - 2,5%, словаки, серби, хорвати, румуни. Географічне розташування: Центральна Європа (Середньодунайська рівнина - з півночі на південь протікає Дунай). Офіційна мова - угорська. Державний лад - республіка. Державне поділ - 19 областей + Будапешт.
 
Візовий режим
Для громадян України для відвідування Угорщини необхідна віза, яка відкривається в Консульському відділі Посольства республіки Угорщина за 10-12 днів. Необхідні документи: закордонний паспорт громадянина України (з терміном дії не менше 90 днів на день в'їзду в Угорщину), 1 кольорове фото паспортного розміру і анкетні дані (заповнюються в тур агентстві), ксерокопія внутрішнього паспорта. Консульський збір - 35 євро.
 
Валюта
Офіційна грошова одиниця в Угорщині - форинт (1 фор. = 100 філерам). Обмін валюти рекомендується робити тільки в офіційних обмінних пунктах або в банках, а довідку про обмін валюти необхідно зберігати до виїзду з країни. Не рекомендується обмін валюти поза офіційними пунктами, так як пов'язано з ризиком обману.
 
Святкові і неробочі дні
1 січня (Новий рік), 15 березня (Національне свято), Великдень, 1 травня (Свято праці), травень (Свято Святої Трійці), 20 серпня (День Святого Іштвана, день Конституції), 23 жовтня (День Республіки), 1 листопада (День пам'яті покійних), 25-26 грудня (Різдво).
 
клімат
Клімат помірно континентальний, у Балатону злегка середземноморський. Найтепліший місяць - липень, пор. температура - 26 ° С. Найхолодніший - січень із пор. температурою - мінус 1,2 ° С.
 
чайові
У більшості угорських ресторанів в ціни меню не включається обслуговування, тому, як правило, на чай дають 10% від кінцевої суми. Те ж відноситься до перукарень, косметичних салонів, таксі й інших видів послуг.
 
Медичне обслуговування
Для в'їзду в країну не потрібно спеціальних щеплень. Без рецепта в аптеках можна отримати тільки певні види ліків. У одержуваних за кордоном страхові поліси на випадок хвороби міститься пункт про медичне обслуговування в Угорщині і деталях оплати цих послуг.
Іноземні громадяни мають право на отримання швидкої медичної допомоги безкоштовно, якщо зволікання в її наданні може привести до загрози життю пацієнта або серйозних наслідків для його здоров'я. Виклик швидкої допомоги можна зробити за телефоном 104, єдиного для всієї країни. В інших випадках за медичні послуги необхідно платити за тарифами, встановленими цим медичним закладом або звертатися за допомогою через страхову службу.
 
Офіційна мова
Офіційна мова - угорська. Також вживаються англійська, німецька, російська.
 
релігія
Більшість населення - християни (протестанти і католики).


Новини сезону та спецпропозиції

Шановні  туристи!

Згідно з постановою уряду від 22.03.2021 «Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. №1236», починаючи з 00:00 24.03.2021:

  • Громадяни України, повертаючись із-за кордону, повинні надати результат негативного ПЛР-тестування, зробленого не більш ніж за 72 години до моменту перетину кордону. У іншому випадку законодавством передбачено обов’язкову самоізоляцію/ обсервацію шляхом встановлення додатку «Вдома».
  • Іноземні громадяни (окрім іноземців, які постійно проживають на території України) повинні надати негативний результат ПЛР-тестування, зроблений не пізніше ніж за 72 години до перетину державного кордону, без можливості здати тест по прильоту в аеропорті, або результат експрес-тесту на антиген коронавірусу SARS-CoV-2 - A RAPID ANTIGEN TEST, зроблений не пізніше 72 годин до перетину державного кордону (неважливо з якої країни іноземець летить), або сертифікат (документ англійською мовою) про повну вакцинацію від COVID-19, препаратом (вакцинами), включеними Всесвітньої організації охорони здоров`я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях (для екстреного використання). Поліс медичного страхування надається обов`язково. Застосування самоізоляції або обсервації  до іноземців не здійснюється.

Діти до 12 років, у випадку якщо вони не перебували у контакті з хворою на COVID-19 особою, самоізоляції не підлягають та негативний тест ПЛР-тестування їм не потрібен (стосується громадян України, іноземців та осіб без громадянства).

У разі неможливості встановити  додаток «Вдома», громадянин України підлягає обсервації. 

Оригінал постанови за посиланням — https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/270-2021-%D0%BF#n15

Інструкція з використання додатку «Вдома»  https://www.kmu.gov.ua/storage/app/sites/1/18%20-%20Department/18%20-%20PDF/04.2020/instrukciya-diy-vdoma.pdf

З повагою Ваш ТревелАгент.

COVID-19 — відповіді  на важні питанняplane

 (044)332-72-55; (067)508-58-80;(067)508-58-80zakaz@travelagent.kiev.ua

void


© 2009-2021 Все права защищены. Разработка сайта - BUNKE, Дизайн сайта - WebPromotion
 
Контакты

(044) 332 - 72 -  55  

(044) 467  - 48- 28

 (067)  508 - 58 - 80

zakaz@travelagent.kiev.ua

Поиск по сайту
Быстрый переход:
Поиск по городу:
Предложения
Направления
Полезная информация

 

Вид отдыха

  Аэропoрт Бориcполь ПОЕЗД В АЭРОПОРТ  Авиасправка по тел.: 044 2817909

Вид отдыха

Аэропорт       Жуляны   Авиасправка  по тел.:     044 3644514

Вид отдыха Регистрация на рейсы МАУ
Вид отдыха Погранслужба Украины
Вид отдыха Карта самолетов в небе
Вид отдыха Расписание поездов
Вид отдыха Погода в мире
Вид отдыха Все курсы валют банков 
 

Юридическое сопровождение нашей  деятельности осуществляет Юридическая компания "Эксперт Лекс Групп"


Быстрый переход: 
Смотрите также