Турагентство TravelAgent Путишествуй с умом!
Головна Пошук туру Тури та ціни Замовлення туру Азбука туристу Тури до Болгарії Правила та умови Контактна інформація golova
Відпочинок по всьому світу, автобусні та авіа тури, лікувальні і СПА готелі, індивідуальні програми.
void
 

Весільні тури і подорожі для закоханих

Кращі місця для весілля, романтично острова, місця народження любові і благословення! Скористайтеся унікальним весільними предложеніемі!Фильтр по стране:

Така подорож багато в чому відрізняється від звичайного туру. Весільний тур - це особлива подорож, тут все повинно бути продумано до дрібниць, адже це одна з найяскравіших подій у Вашому житті. Місце проведення медового місяця повинне бути особливим і унікальним, а головне, воно повинне гармонійно поєднуватися з Вашим внутрішнім світом і настроєм.
 
Вирушаючи в подорож під час медового місяця, ви отримуєте відмінну можливість побувати в нових місцях і стати ще ближчими один одному. Тут дуже важливо зрозуміти, які свої мрії Ви хочете втілити в реальність під час медового місяця. Перш за все, необхідно вирішити, куди ви хотіли б відправитися. Краще всього вибрати романтичну поїздку в ті місця, де ви раніше не були. При цьому необхідно вирішити, чи хочете ви побути удвох далеко від цивілізації або побачити світ. Можна провести початок медового місяця на пляжному курорті і закінчити містом з його визначними пам'ятками, динамічним нічним життям, щоб отримати можливість спочатку на деякий час залишитися наодинці, а потім зануритися в атмосферу розваг.
Якщо вам до душі традиційний відпочинок, то найбільш придатними в цьому випадку виявляться екскурсійні весільні подорожі, під час яких ви зможете дізнатися багато про історію, культуру та традиції різних країн. Зміна міст, круговорот фарб, подій і нових вражень будуть прекрасними декораціями Вашим почуттям. Найбільшою популярністю в цьому сенсі користуються романтичні поїздки по містах Європи. Наприклад, весільну подорож до Італії в Рим - бродити по Риму можна до нескінченності, адже кожна будівля тут - легенда, кожен музей - збори шедеврів. Рим - це ще і життя, яке навколо всього цього відбувається, дивно радісна, сонячна. Якщо вам до душі атмосфера Паризьких вулиць, то кращим варіантом буде відправитися на романтичну тиждень в Парижі. Єлисейські Поля, Собор Паризької Богоматері, Лувр або Ейфелева вежа залишать безліч яскравих вражень, вдень для короткого відпочинку підійдуть тінисті алеї парків Монсо і Бют Шомон, садів Тюїльрі, а ввечері Ви можете відправитися в подорож по Сені. Весільна подорож до Праги найромантичніше місто, казкове місто з золотими вежами, знаменитими червоними дахами, брукованими вуличками Старого Міста.
Тим, хто екскурсіям по багатолюдних вулицях і вогнів нічних міст віддає перевагу відокремленому відпочинку на пляжі під шум морського прибою, краще вибрати весільний тур на Кіпр, Мальдіви або Сейшели, також Вас не залишать байдужими пронизливо чисте море, блакитне небо, легкий бриз на пляжі, білі мазані будинки і блакитні куполи церков Греції та Ізраїлю.
Під час весільної подорожі Ви оточені атмосферою романтики, а всі турботи по організації поїздки, екскурсіям і обслуговуванню беруть на себе досвідчені професіонали, керуючись Вашими перевагами і побажаннями. Крім заявлених напрямів Ви можете вибрати будь-яку країну, а ми постараємося організувати саме Ваше неповторне весільну подорож.
Ще одна унікальна можливість - символічна весілля. Провести символічну весільну церемонію, заручини або річницю весілля за старовинним обрядом екзотичних країн, в стародавньому замку або на гігантському колесі огляду в Австрії.
 
Можна провести свою весільну подорож в будь-якій точці земної кулі і Ваше весілля залишить за собою море незабутніх вражень! Піщаний пляж або велике місто, гори або лісове озеро - Ваш вибір повинен бути віддзеркаленням Ваших бажань і почуттів.


Новини сезону та спецпропозиції

Шановні  туристи!

Згідно з постановою уряду від 22.03.2021 «Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. №1236», починаючи з 00:00 24.03.2021:

  • Громадяни України, повертаючись із-за кордону, повинні надати результат негативного ПЛР-тестування, зробленого не більш ніж за 72 години до моменту перетину кордону. У іншому випадку законодавством передбачено обов’язкову самоізоляцію/ обсервацію шляхом встановлення додатку «Вдома».
  • Іноземні громадяни (окрім іноземців, які постійно проживають на території України) повинні надати негативний результат ПЛР-тестування, зроблений не пізніше ніж за 72 години до перетину державного кордону, без можливості здати тест по прильоту в аеропорті, або результат експрес-тесту на антиген коронавірусу SARS-CoV-2 - A RAPID ANTIGEN TEST, зроблений не пізніше 72 годин до перетину державного кордону (неважливо з якої країни іноземець летить), або сертифікат (документ англійською мовою) про повну вакцинацію від COVID-19, препаратом (вакцинами), включеними Всесвітньої організації охорони здоров`я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях (для екстреного використання). Поліс медичного страхування надається обов`язково. Застосування самоізоляції або обсервації  до іноземців не здійснюється.

Діти до 12 років, у випадку якщо вони не перебували у контакті з хворою на COVID-19 особою, самоізоляції не підлягають та негативний тест ПЛР-тестування їм не потрібен (стосується громадян України, іноземців та осіб без громадянства).

У разі неможливості встановити  додаток «Вдома», громадянин України підлягає обсервації. 

Оригінал постанови за посиланням — https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/270-2021-%D0%BF#n15

Інструкція з використання додатку «Вдома»  https://www.kmu.gov.ua/storage/app/sites/1/18%20-%20Department/18%20-%20PDF/04.2020/instrukciya-diy-vdoma.pdf

З повагою,  Ваш ТревелАгент.

 (044)332-72-55; (067)508-58-80;(067)508-58-80zakaz@travelagent.kiev.ua

void


© 2009-2021 Всі права захищені. Розробка сайту - BUNKE, Дизайн сайту - WebPromotion
 
Контактна інформація

(044) 332 - 72 -  55  

(044) 467  - 48- 28

 (067)  508 - 58 - 80

zakaz@travelagent.kiev.ua

Пошук по сайту
Швидкий перехід:
Пошук за містом:
Пропозиції
Направлення
Корисна інформація

 

Вид отдыха

  Аеропoрт Боріcполь ПОТЯГ ДО АЕРОПОРТУ  Авіадовідка за тел.: 044 2817909

Вид отдыха

Аеропорт       Жуляни   Авіадовідка  за тел.:     044 3644514

Вид отдыха Реєстрація на рейси МАУ
Вид отдыха Прикордонна служба України
Вид отдыха Карта літаків в небі
Вид отдыха Розклад поїздів
Вид отдыха Погода у світі
Вид отдыха Всі курси валют банків 
 

Юридичний супровід нашої   діяльності здійснює Юридична компанія " Експерт Лекс Груп "


Швидкий перехід: 
Дивіться також